mobil menu
ara

Kurumsal Firma Reklam Hizmetleri

kurumsal firma reklam gold üye kurumsalfirma.net - Kurumsal firmalar ve Şirketler için ÜCRETSİZ firma rehberi ve Ücretli diğer hizmetler sunmak için tasarlanmış iş portalıdır. Bir kaç farklı seçenek ile firmanızı ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak firma rehberine ekleme yaparak Silver üyelik seviyesine gelmiş olursunuz.

SİLVER Üyelik; Ücretsiz haklara sahip olunan üyelik tipidir. Kurumsal bir yapıya sahip her firma ücretsiz olarak firma rehberine kayıt yapabilir ve kurumsalfirma.net bünyesinde silver üyeliğe sahip olur. Bu üyelikte yer alan firmalar, sayfa içerisinde firma rehberi alanında yer alır. Anasayfa da, Öne Çıkan Firmalar, Çok Tıklanan Firmalar kısmında ve sayfada ilgili yerlerde ki resimli reklamlar da silver üyeliğe sahip firmalar görünmez.

GOLD üyelik; Ücretli olarak her firma veya şirketin sahip olabileceği üyelik tipidir. Bu üyelik ile bir yıl boyunca kurumsalfirma.net bünyesinde en yüksek seviyede reklam hizmetleri sunulur. Sayfa içerisinde yer alan Öne Çıkan Firmalar, Çok Tıklanan Firmalar ve sayfada ilgili yerlerde ki resimli reklamlar da işletmeniz görünür olur. Resimli reklamlar dışında sıralamalara müdahale edilmez bu şekilde firmanız ile ilgili gerçek dönüşleri izleyebilirsiniz.

Gold üye firmalar için tanıtım sayfasında ürün veya hizmetleri seo uyumlu orijinal bir makale ile 3 adet backlink çıkışı olacak şekilde tanıtımları yapılır. Bu tanıtım aynı zamanda kurumsalfirma.net 'e ait olan kurumsal sosyal media hesaplarında ve blog sayfalarında da paylaşımı yapılır. Firmanız için bu şekilde yapılan organik tanıtım işlemleri ile arama motorlarında yükselmenize ve marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlamış olursunuz. Bunun yanı sıra firmanız ile ilgili haberler isteğiniz doğrultusunda hazırlanarak, haberler bölümünde yayına alınır. Müşterilerden sayfamıza gelen fiyat teklifi istekleride Gold üyelerimize yönlendirilir.

kurumsalfirma.net Gold üyelik ücreti

Güncel gold üyelik ücreti yıllık 400 TL dir. Ödeme bilgileri ve diğer her türlü bilgi için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.
Müşterilerden gelen istek ve talepler GOLD Üyeliğe sahip firmalara yönlendirilir. İstenen fiyat teklifleri Gold üyeliğe sahip firlamardan talep edilir.

Tanıtım Yazısı
Gold üyelik olmadan da Tanıtım yazısı ekleyebilir yada sayfa içerisinde resimli reklamlar verebilirsiniz. Tanıtım yazısı ücreti 50 TL dir. Resimli reklamlar süre ve bulunacağı sayfaya göre farklılık gösterir, 100 TL ile 500 TL arasıdan resimli reklam fiyatları sunulmaktadır. Bunlar ile ilgili her türlü bilgiyi iletişim sayfamızı kullanarak edinebilirsiniz.Copyright © 2023 | www.kurumsalfirma.net
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry